Kontajnery

Obytné, sociálne, obchodné či kancelárske

Chceli by ste bývať vo vlastnom domčeku, ale nemáte čas venovať sa časovo náročnej výstavbe murovaného domu? Alebo potrebujete svoju novú kanceláriu, prípadne obchodnú prevádzku rýchlo a bez starostí?


Sme tu my, spoločnosť GARAZSTAV. Sme spoločnosť ktorá nájde pre Vás, nášho zákazníka to najvhodnejšie riešenie, ktoré čo najlepšie naplní Vaše predstavy.


Naše mobilné kontajnery majú všestranné využitie, či už na bývanie, podnikanie, kancelárske priestory, záhradné domčeky a iné. Obytný kontajner vieme nakonfigurovať podľa Vašich požiadaviek. Každý projekt je individuálny a záleží len na Vás, aký rozmer, dizajn či dispozíciu a využitie si zvolíte.


Na výrobu konštrukcie zateplených mobilných kontajnerov používame oceľ v rozmere 100x50 mm o hrúbke 3 mm, ošetrenú dvojzložkovou polyuretánovou farbou.


Opláštenie konštrukcie mobilného kontajnera tvorí kvalitný sendvičový panel, ošetrený 2-násobnou zinkovou úpravou, ktorá predstavuje účinnú ochranu proti korózií a je schopná odolávať poveternostným vplyvom počasia.


Strop mobilného kontajnera je rovnako prevedený kvalitným sendvičovým panelom.


Vnútro sendvičových panelov je vyplnené polyuretánom, ktorý sa radí do kategórie materiálov s najlepšími izolačnými vlastnosťami. Výsledkom sú mobilné obytné kontajnery, ktoré sa v letných horúcich mesiacoch nebudú prehrievať.


Pre osadenie mobilného kontajnera, je potrebné mať pripravenú betónovú základovú dosku alebo pätky v prípade, že mobilný kontajner bude osadený na zámkovej dlažbe alebo inom teréne.

Hlavné výhody mobilných kontajnerov

1

Nízke obstarávacie náklady

2

Jednoduchá a rýchla realizácia

3

Vysoká variabilita

4

Vynikajúce izolačné vlastnosti

5

Žiadny stavebný odpad

6

Moderný dizajn

7

Dlhá životnosť

Príplatkové

Doplnky

  • Vnútorné priečky podľa projektu
  • Vnútorná elektroinštalácia s LED osvetlením
  • Okná izolačné dvoj-sklo v hliníkovom ráme
  • Podlahová krytina PVC
  • Dvere oceľové plné alebo so sklenenou výplňou
  • Vonkajšie osvetlenie priestoru
  • Sociálne zariadenie
  • Vybetónovanie základovej platne a betónových pätiek

Realizácie