Technické parametre

Hrúbka 60,80,100,120

Sendvičový panel

PIR panely sa vďaka svojim vlastnostiam používajú hlavne v prípadoch zatepľovania podláh, na steny v saunách či zimných záhradách. Sú extrémne odolné voči požiaru, ale aj pôsobeniu chemických látok, húb či baktérií.


Sendvičové PIR panely sú ľahšie a tenšie ako iné panely, no zároveň majú vysokú odolnosť, takže sú používané pre unikátne technologické riešenia.


Spájajú v sebe modernosť a unikátnosť vlastností, vďaka kombinácii použitých materiálov, takže spĺňajú náročné kritériá nízkoenergetických a ekonomických požiadaviek. Okrem iného sú tiež šetrné k životnému prostrediu, je možné ich recyklovať a do značnej miery znova použiť.


Strešný sendvičový panel

Sendvičový panel pozostáva z dvoch farebných, pozinkovaných, profilovaných oceľových plechov a izokyanurátovej (PIR) náplne. Hrúbka plechov môže byť od 0,4mm po 0,7mm.


Panely sa kotvia viditeľným spojom.


Tieto panely sú široko používané pri stavbe budov, skladovacich priestorov, priemyselných a výrobných skladov, komerčných priestorov, autosalónov, autoservisov, garážových priestorov, poľnohospodárskych skladov a hál.


Panely sú určené na opláštenie strešných skeletových konštrukcií.


Uzavretý profil

Dutý oceľový profil s rozmermi 100 x 50 mm a hrúbkou steny 3 mm je vyrobený z ocele akosti S235 bez povrchovej úpravy. Využitie nájde predovšetkým v stavebníctve a strojárskom priemysle.


Vďaka svojim pevnostným vlastnostiam sa jokel používa ako súčasť nosných konštrukcií. Slúži na výrobu stĺpov s platňami - nosníky, balkónových konštrukcií, garáží alebo prístreškov.


Izolačné dvojsklo

Sú vyrobené z dvoch kvalitných tabúľ skla (tzv. dvojité sklo). Pri zasklení dvojsklom je vložený medzi tabule dištančný rámik, v ktorom je uložený vysúšací prostriedok (silikagel).


Jeho hlavnou úlohou je absorbovať prípadné vodné pary z priestoru medzi sklami.


OSB dosky

Používajú sa na výrobu podláh, stien, strešných konštrukcií a iných stavebných prvkov. Sú tiež často používané ako podkladové dosky pre linoleum, laminátové podlahy a iné typy povrchov.


Sú odolné voči vode a vlhkosti, takže sú vhodné na použitie v exteriéri a v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, ako sú kúpeľne a kuchyne.


PVC podlahy

Vyznačujú sa vysokou a dlhou životnosťou a veľkým množstvom vzorov, motívov a dekorov.


Vyspelá technológia umožňuje výrobu podlahovej krytiny z PVC v takej kvalite, že často nespoznáte, že ide len o dokonalú imitáciu rôznych druhov parkiet, dosiek či dlažieb.


Práškové lakovanie

Zabezpečí odolnosť kovových povrchov voči oterom, ich farebnú stálosť, ako i vynikajúcu vonkajšiu trvanlivosť. Vďaka práškovému lakovaniu kovové povrchy ľahko odolávajú poškriabaniu, ktorému by sa pri použití klasických farieb nedalo vyhnúť.


Dibond hliníkové dosky

Odľahčené hliníkové kompozitné dosky s čiernym jadrom v 3 mm hrúbke. Majú dokonale hladký povrch, sú silné a odolné aj v extrémnych podmienkach. Sú vhodné na priamu potlač, kašírovanie, frézovanie tvarov, či dokonca drážkovanie.


Elektroinštalácia

Elektroinštalácia je vedená povrchovo v káblových žľaboch podľa projektu zákazníka. Možnosť zaobstarania stavby aj bez elektroinštalácie a zákazník si ju môže zhotoviť sám.


Sanita

Stavby je možné kompletne zariadiť sanitárnym vybavením (toaleta, sprchovací kút, umývadlo, pisoár). Odpady je možné napojiť zo spodu stavby, prípadne z bočnej strany do steny.


Vykurovanie

V prípade vykurovania je viacero možností na výber, či už vykurovanie elektrickým konvektorom, elektrickým podlahovým kúrením alebo klimatizáciou. Efektívna alternatíva vykurovania a zároveň chladenia, ktorú odporúčame je klimatizácia.


Na základe dobrej spolupráce s firmou s dlhoročnými skúsenosťami, Vám vieme zabezpečiť klimatizáciu s odbornou montážou a so záručným a pozáručným servisom.